Pozrite sa na najkrajšie detské knižky S VIANOČNOU TEMATIKOU!


Vianoce sú pre deti najmä o darčekoch. Máme za to, že pod každým stromčekom by sa mala nájsť aspoň jedna krásna detská knižka! Ideálne prispôsobená veku, úrovni porozumenia či záujmom dieťaťa. Kvalitná kniha ponúka..

..mnoho príležitostí ako zmysluplne tráviť čas, rozvíja cit pre estetiku peknými obrázkami, učí dívať sa na svet z iného uhla, rozvíja slovnú zásobu a v neposlednom rade, najmä u najmenších detí predškolského veku, ktoré ešte nevedia čítať, upevňuje vzťah medzi dieťaťom a osobou, ktorá si s ním číta..

Vianoce sú preto ideálny čas na kúpu knižky s vianočnou tematikou, na čítanie ktorej máme dostatok času v prostredí domácej sviatočnej pohody:)
Stačí si vybrať:

Objednaním akejkoľvek knižky priamo cez odkaz na našej webstránke urobíte radosť nielen svojmu dieťaťu, ale všetkým deťom našej materskej školy! Ako to? Vašim nákupom získame províziu na obohatenie našej školskej knižnice o novú knižku:) Ďakujeme!