Posilňujeme zdravie detí !


Categories :

Naša materská škola sa minulý rok zapojila do projektu ,,Čerstvé hlavičky “ spoločnosti Kaufland. Snaha a vytrvalosť rodičov, starých rodičov a priateľov našej MŠ pri hlasovaní nám priniesla víťazstvo v tejto ,,súťaži“, a preto počas celého školského roka 2023/2024 bude každé dieťa  dostávať jedenkrát do týždňa 200 g ovocia alebo zeleniny.

Naším cieľom je podporovať zdravý životný štýl našej MŠ, a to pokračovaním v projekte „ školské ovocie a zelenina a školské mlieko. “ Naďalej chceme  realizovať „ ovocníčkové stredy “, čím podporíme prísun vitamínov pre naše deti.

V každej  triede dennodenne používame ionizátory, ktoré zbavujú dezinfikované priestory vírusov, baktérií, plesní a roztočov. V snahe celého kolektívu MŠ je podporovať zdravý životný štýl našich deti,  a tak skvalitňovať život v našej škôlke.

Wordpress Photo Gallery