Fotogaléria

*** školský rok 2020/2021***

PEČENIE MEDOVNÍČKOV 26.11.2020 Aj v triedach Žabky, Sovičky a dokonca aj u najmenších Včielok dnes detičky nezaháľali a s chuťou sa pustili do práce! Ruky aj nosy od múky, robota im šla od ruky 😀 Pozrite sa sami 😉

PEČENIE MEDOVNÍČKOV 25.11.2020 V triedach Motýliky a Stonožky sa dnes vo vzduchu vznášal smiech, múka a vôňa čerstvých medovníčkov! Šikovné deti ochotne vaľkali, vykrajovali a za pomoci kuchárok upiekli chutné medovníky, aby nimi pohostili Mikuláša! 🙂

 

VYHODNOTENIE: Do SÚŤAŽE o FOTO-dielko – „Odfoťte svoje straŠIDIELKO“! sa zapojilo až 33 úžasných strašidielok. VŠETKY NAJKRAJŠIE straŠIDIELKA sa už tešia zo svojich veselých a sladkých tekvičiek a originálnych foto-diplomov!

Môžete sa na ne pozrieť v našej STRAŠIDELNEJ GALÉRII!

ŠPORTOVÝ DEŇ 17.09.2020
„V zdravom tele – zdravý duch!“ V tomto hesle sme sa v našej škôlke rozhodli využiť krásny slnečný deň. Na deti čakala prekážková dráha, hádzanie do koša i do diaľky, skok do piesku i vo vreci, beh na 20m, ba i štafeta. Za športové výkony si detičky vyslúžili zdravú pochúťku a športový diplom! Viac fotiek zo športového dňa nájdete v galériách jednotlivých tried:)

*** školský rok 2019/2020***

Sľub predškoláka:
Sľubujem tu pred Vami, že táto ceruzka mi pomocníkom bude,
šlabikár veľkým bratom, školská taška kamarátom.
Sľubujem, že sa dobre učiť budem a svojim rodičom len radosť robiť budem.
Tak mi ceruzka pomáhaj!

Týmto sľubom sa s nami 30.06.2020 rozlúčili naši predškoláci z triedy Stonožiek, ktorým zo srdca prajeme, aby sa im v základnej škole páčilo a darilo tak, ako si v slávnostnom sľube predsavzali a aby na škôlku s radosťou a vďakou spomínali:)

TABLO našich budúcich prváčikov – trieda Stonožky:)

Srdečne gratulujeme našej Lili z triedy Motýlikov, ktorej výtvarná práca postupuje do celoslovenského kola súťaže „Vesmír očami detí“!

V zaraďovaní cvičení z programu „Zdravé nôžky“ na podporu správneho formovania klenby nožičiek budeme pokračovať aj naďalej:)

Medzinárodný deň detí sme oslávili hrami a hudobnou zábavou na školskom dvore:) 1.06.2020

Dňa 6.mája 2020 aj naša MŠ zasadila „svoju“ lipku do novovysadenej lipovej aleji v Slovenskej Ľupči. Naša škôlkárska lipka dostala príznačné meno „LOPTOŠKA“! A prečo? Pretože je zo škôlky -malá, nezbedná, hravá, a má športového ducha, presne ako naše detičky:)