Stonožky

Pani učiteľky: Ajka & Natálka


Zimná olympiáda 🏒🥅🛷🥇

Olympiáda v stonožkovej triede.

Karneval 🥳

Pani zima zavítala aj k nám, privolali sme ju piesňou Sniežik sa nám chumelí. Namaľovali sme jej zimné zasnežené krajinky a zavítali sme aj hrou do polárnych krajín. Presúvali sme sa ako ľadové medvede na ľadových kryhách, experimentovali sme s ľadom a vyrábali sme v triede dokonca aj sneh. Za našu snahu nás odmenila Pani zima snehovou nádielkou, ktorú sme si naplno užili. Nezabudli sme ani na posilnenie nášho zdravia a prípravy do chladného počasia. Pravidelne si vychutnávame ovocie, vyskúšali sme aj kokos a iné vitamínové dobroty. 

ĎAKUJEME Ježiško ❤️🎁

Ďakujeme milý Mikuláš, že si opäť prišiel k nám.

Ďakujeme pani policajtkám za interaktívnu prednášku o dopravnej výchove. 🚓 

Keď sa deti v triede hrajú, emócie vyskakujú. Jedna, dve aj tri naraz, na nástenke si dajú zraz. Keď ich všetci zbadáme, v dobrom sa spolu zahráme.

Prekvapenie v podobe nášho kamaráta Muca.

Jeseň zavítala aj k nám do škôlky a okrem ochutnávania sladkých plodov, sme vyskúšali pri hre rôzne jesenné práce našich rodičov a starých rodičov v našej triednej záhradke.

Čo všetko sa deje na ceste? Koho tam môžeme stretnúť? Aké dopravné prostriedky uvidíme? Ako sa máme správať v dopravnom prostriedku a na ceste? Na všetko sme prišli pri hre s križovatkou, či pri hre na policajtov, aj pri cestovaní autobusom s „našimi“ dôchodcami a pri mnoho ďalších zážitkoch v našej škôlke a obci.

September nás škôlka volá

V našej škôlke je nám skvele, stále sa tu niečo deje.

Pre dievčatko i chlapčeka, zábava je veliká.

Všetci sa tu máme rady a sme spolu kamaráti.